PS-24V5A-25B
PS-24V5A-25B
PS-24V5A-25B
Codice DigiKey
2671-PS-24V5A-25B-ND
Produttore
Codice produttore
PS-24V5A-25B
Descrizione
24V 5A Power Adapter 5.5OD 2.1ID
Riferimento cliente
Descrizione dettagliata
100 ~ 240VAC Power Adapter For USB Hubs