APAE915R2540ABDB1-T
Codice DigiKey
535-11952-ND
Produttore
Codice produttore
APAE915R2540ABDB1-T
Descrizione
RFID ANTENNA 915MHZ 25X25X4MM
Descrizione dettagliata
Antenne RFID 915MHz
Modelli EDA/CAD
APAE915R2540ABDB1-T Modelli
Produttore
Abracon LLC
Frequenza
915MHz
Serie
Misura / Dimensioni
Lu x La x A: 25,00 x 25,00 x 4,00mm