654L10004I3T is available for purchase but is not normally stocked.
Parametric Equivalent
Abracon LLC
In Stock: 0
Datasheet
Abracon LLC
Raltron Electronics
ECS Inc.
In Stock: 976
Aker Technology Corp
SiTime
In Stock: 26
SiTime
Suntsu Electronics, Inc.
In Stock: 320
Suntsu Electronics, Inc.
In Stock: 320
Renesas Electronics Corporation
Image for 654L10004I3T is not available
654L10004I3T
DigiKey Part Number
654L10004I3T-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
654L10004I3T
Description
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Detailed Description
100 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±30ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
65mA
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)
0.051" (1.30mm)
Output
LVDS
Current - Supply (Disable) (Max)
22mA