MCR03ERTF1272 is Discontinued and no longer carried by DigiKey.
Available Substitutes:
Direct
Bourns Inc.
In Stock: 43 685
Datasheet
Direct
Vishay Dale
In Stock: 39 827
Datasheet
Panasonic Industry
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Stackpole Electronics Inc
12.7 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film