UCZ2A220MCL1GS is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Nichicon
In Stock: 870
Datasheet
22 µF 100 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 550mOhm 3000 Hrs @ 125°C