0008500113-11-R4
DigiKey Part Number
0008500113-11-R4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0008500113-11-R4
Description
11" PRE-CRIMP A2015 RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 11.0" (279.4mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Red
Length
11.0" (279.4mm)
Alternate Color
11" PRE-CRIMP A2015 BLACK
In-Stock: 0
11" PRE-CRIMP A2015 BLUE
In-Stock: 0
11" PRE-CRIMP A2015 BROWN
11" PRE-CRIMP A2015 GREEN
11" PRE-CRIMP A2015 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015 RED
In-Stock: 210
3" PRE-CRIMP A2015 RED
In-Stock: 588
4" PRE-CRIMP A2015 RED
5" PRE-CRIMP A2015 RED
In-Stock: 110
6" PRE-CRIMP A2015 RED