MS345-20F-NS
DigiKey Part Number
2333-MS345-20F-NS-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MS345-20F-NS
Description
34.5 X 21.5 X 3.2MM TWO-PIECE DR
Manufacturer Standard Lead Time
11 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Shield Frame 0.846" (21.50mm) X 1.358" (34.50mm) Solder
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
MS345-20F-NS Models
Category
Type
Frame
Manufacturer
Masach Tech Ltd.
Height - Overall
0.126" (3.20mm)
Series
Length - Overall
1.358" (34.50mm)
Packaging
Tray
Width - Overall
0.846" (21.50mm)