F950J106MPAAQ2 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 6 055
Datasheet
10 µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3 V 0805 (2012 Metric) 2Ohm