ZK1-32DP-R
ZK1-32DP-R
ZK1 Series
ZK1-32DP-R
DigiKey-Teilenr.
26-ZK1-32DP-R-ND
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
ZK1-32DP-R
Beschreibung
RETAINER, 32 POS. , 1A, 50V AC,