TC164-JR-0768RL is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
CTS Resistor Products
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 15 779
Datasheet
Similar
Bourns Inc.
68 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals