16SLV22M5X6.1 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Similar
Rubycon
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Würth Elektronik
In Stock: 9 455
Datasheet
Upgrade
Panasonic Industry
In Stock: 450
22 µF 16 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C