MCR10ERTF3902 is Discontinued and no longer carried by DigiKey.
Bourns Inc.
In Stock: 17 447
Vishay Dale
In Stock: 1 899
Datasheet
Vishay Dale
TE Connectivity Passive Product
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Upgrade
39 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film