MCR03ERTF7502 is Discontinued and no longer carried by DigiKey.
Available Substitutes:
Direct
Bourns Inc.
In Stock: 58 907
Datasheet
Direct
Vishay Dale
In Stock: 13 884
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Stackpole Electronics Inc
Similar
TE Connectivity Passive Product
75 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film