MCR03ERTF3901 is Discontinued and no longer carried by DigiKey.
Available Substitutes:
Direct
Bourns Inc.
In Stock: 66 164
Datasheet
Direct
Vishay Dale
In Stock: 33 798
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Stackpole Electronics Inc
Similar
TE Connectivity Passive Product
3.9 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film