MCR03ERTF3092 is Discontinued and no longer carried by DigiKey.
Available Substitutes:
Direct
Bourns Inc.
In Stock: 14 582
Datasheet
Direct
Vishay Dale
In Stock: 24 980
Datasheet
Panasonic Industry
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
30.9 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film