MCR03ERTF1020 is Discontinued and no longer carried by DigiKey.
Available Substitutes:
Direct
Bourns Inc.
In Stock: 25 000
Datasheet
Direct
Vishay Dale
In Stock: 9 877
Datasheet
Panasonic Industry
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
102 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film