GEE62F-C0
DigiKey Part Number
298-13587-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GEE62F-C0
Description
GROMMET EDGE SLOT PE BLACK
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Edging - 100' L (30.48m) Grommet - Edging, Slotted Black
Category
Panel Thickness
0.036" ~ 0.062" (0.91mm ~ 1.57mm)