ETQ-P3M6R8KVN is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Bourns Inc.
In Stock: 1 054
Datasheet
6.8 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 4.5 A 50.16mOhm Max 2-SMD, J-Lead