XRCGB32M000F1H00R0 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Similar
ECS Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Geyer Electronic America, Inc.
In Stock: 2 525
Datasheet
Parametric Equivalent
EPSON
32 MHz ±10ppm Crystal 6pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead