BLM03HD601SN1D is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Murata Electronics
In Stock: 233 405
Datasheet
Parametric Equivalent
Murata Electronics
In Stock: 3 179 982
Datasheet
Abracon LLC
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
TDK
TDK
600 Ohms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0201 (0603 Metric) 150mA 1.7Ohm