0502128000-12-L4-D
DigiKey Part Number
0502128000-12-L4-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0502128000-12-L4-D
Description
12" PRE-CRIMP 1854 BL001 BLUE
Customer Reference
Detailed Description
Blue 24 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
0502128000-12-L4-D Models
Category
Wire Gauge
24 AWG
Contact Finish
Tin
Series
Color
Blue
Contact End
Socket to Socket
Base Product Number
Length
12.0" (304.8mm)