0039000428-10-S4
DigiKey Part Number
0039000428-10-S4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000428-10-S4
Description
10" PRE-CRIMP A2015 SLATE
Customer Reference
Detailed Description
Slate 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Slate
Length
10.0" (254.0mm)
Alternate Color
10" PRE-CRIMP A2015 BLACK
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2015 BLUE
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2015 BROWN
10" PRE-CRIMP A2015 GREEN
10" PRE-CRIMP A2015 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015 SLATE
3" PRE-CRIMP A2015 SLATE
4" PRE-CRIMP A2015 SLATE
5" PRE-CRIMP A2015 SLATE
6" PRE-CRIMP A2015 SLATE