0008500113-10-B8
DigiKey Part Number
0008500113-10-B8-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0008500113-10-B8
Description
10" PRE-CRIMP A3048 BLACK
Customer Reference
Detailed Description
Black 28 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
28 AWG
Color
Black
Length
10.0" (254.0mm)
Alternate Color
10" PRE-CRIMP A3048 BLUE
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A3048 BROWN
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A3048 GREEN
10" PRE-CRIMP A3048 ORANGE
10" PRE-CRIMP A3048 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A3048 BLACK
3" PRE-CRIMP A3048 BLACK
4" PRE-CRIMP A3048 BLACK
5" PRE-CRIMP A3048 BLACK
6" PRE-CRIMP A3048 BLACK