0008500113-05-R2-D
DigiKey Part Number
0008500113-05-R2-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0008500113-05-R2-D
Description
5" PRE-CRIMP A2016 RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 5.00" (127.00mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
Red
Contact End
Socket to Socket
Length
5.00" (127.00mm)
Alternate Color
5" PRE-CRIMP A2016 BLACK
In-Stock: 0
5" PRE-CRIMP A2016 BLUE
In-Stock: 0
5" PRE-CRIMP A2016 BROWN
5" PRE-CRIMP A2016 GREEN
5" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2016 RED
3" PRE-CRIMP A2016 RED
4" PRE-CRIMP A2016 RED
6" PRE-CRIMP A2016 RED
8" PRE-CRIMP A2016 RED