0008500113-05-L6
DigiKey Part Number
0008500113-05-L6-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0008500113-05-L6
Description
5" PRE-CRIMP A3049 BLUE
Customer Reference
Detailed Description
Blue 26 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 5.00" (127.00mm)
Category
Wire Gauge
26 AWG
Color
Blue
Length
5.00" (127.00mm)
Alternate Color
5" PRE-CRIMP A3049 BLACK
In-Stock: 0
5" PRE-CRIMP A3049 BROWN
In-Stock: 0
5" PRE-CRIMP A3049 GREEN
5" PRE-CRIMP A3049 ORANGE
5" PRE-CRIMP A3049 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A3049 BLUE
3" PRE-CRIMP A3049 BLUE
4" PRE-CRIMP A3049 BLUE
6" PRE-CRIMP A3049 BLUE
8" PRE-CRIMP A3049 BLUE