0002062101-12-N2
DigiKey Part Number
0002062101-12-N2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0002062101-12-N2
Description
12" PRE-CRIMP A2101 BROWN
Customer Reference
Detailed Description
Brown 22 AWG Jumper Lead Pin to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
Brown
Contact End
Pin to Cable (Round)
Length
12.0" (304.8mm)
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2101 BLACK
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2101 BLUE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2101 GREEN
12" PRE-CRIMP A2101 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2101 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2101 BROWN
3" PRE-CRIMP A2101 BROWN
4" PRE-CRIMP A2101 BROWN
5" PRE-CRIMP A2101 BROWN
6" PRE-CRIMP A2101 BROWN