TCBT-2R5G+
DigiKey Part Number
3157-TCBT-2R5G+TR-ND - Tape & Reel (TR)
3157-TCBT-2R5G+CT-ND - Cut Tape (CT)
3157-TCBT-2R5G+DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TCBT-2R5G+
Description
BIAS TEE SMT, 20 - 2500 MHZ, 50
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF IC Bias Tee General Purpose 20MHz ~ 2.5GHz
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
TCBT-2R5G+ Models
Category
Frequency
20MHz ~ 2.5GHz