T520D337M2R5ATE007 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
KEMET
In Stock: 738
Datasheet
Similar
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
In Stock: 101 268
In Stock: 69
Parametric Equivalent
Parametric Equivalent
330 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5 V 2917 (7343 Metric) 7mOhm @ 100kHz