MPX1D0630L100 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Eaton - Electronics Division
In Stock: 967
Datasheet
10 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 4.2 A 78mOhm Max Nonstandard