C0603V102KDRACTU is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
1000 pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)