M80-FC21005L0-0150F
DigiKey Part Number
952-M80-FC21005L0-0150F-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
M80-FC21005L0-0150F
Description
CBL L-TEK F-F 10POS 150MM
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.492' (150.00mm, 5.91")
Category
Pitch - Connector
0.079" (2.00mm)
Manufacturer
Harwin Inc.
Length
0.492' (150.00mm, 5.91")