ELI156-IPHW
ELI Family Multi Touch Support
ELI156-IPHW
DigiKey Part Number
622-ELI156-IPHW-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ELI156-IPHW
Description
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 15.6"
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color, IPS (In-Plane Switching) HDMI, USB 15.6" (396.24mm) 1920 x 1080
Category
Diagonal Screen Size
15.6" (396.24mm)
Manufacturer
Future Designs Inc.
Viewing Area
344.16mm W x 193.59mm H