Image for CA32P15003HNR is not available
CA32P15003HNR
DigiKey Part Number
110-CA32P15003HNRTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CA32P15003HNR
Description
3.2mmx2.5mm Surface Mount Automo
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
150 MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead
Category
Frequency Stability
±50ppm
Mfr
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Series
Current - Supply (Max)
80mA
Packaging
Tape & Reel (TR)
Ratings
AEC-Q200
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Package / Case
6-SMD, No Lead
Type
Supplier Device Package
6-SMD (3.2x2.5)
Frequency
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Function
Standby (Power Down)
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)
Output
LVPECL
Current - Supply (Disable) (Max)
15µA
Voltage - Supply
2.5V