634V30005C3T is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Image for 634V30005C3T is not available
634V30005C3T
DigiKey Part Number
634V30005C3T-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
634V30005C3T
Description
XTAL OSC XO 300.0000MHZ LVDS SMD
Detailed Description
300 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±25ppm
Series
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Current - Supply (Max)
65mA
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.043" (1.10mm)
Current - Supply (Disable) (Max)
22mA