445I32H13M00000 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
13 MHz ±30ppm Crystal 32pF 50 Ohms 2-SMD, No Lead
445I32H13M00000
DigiKey Part Number
445I32H13M00000-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
445I32H13M00000
Description
CRYSTAL 13.0000MHZ 32PF SMD
Detailed Description
Category
Load Capacitance
32pF
Mfr
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency
13 MHz
Frequency Stability
±20ppm
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Frequency Tolerance
±30ppm
Height - Seated (Max)
0.053" (1.35mm)