ASPI-8030HS-2R2M-T | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | ASPI-8030HS-2R2M-T |
Description | FIXED IND 2.2UH 9A 20.3 MOHM SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 16 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 2.2 µH Shielded Molded Inductor 9 A 20.3mOhm Max Nonstandard |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | ASPI-8030HS-2R2M-T Models |
Category | Current - Saturation (Isat) 21A |
Mfr | Shielding Shielded |
Series | DC Resistance (DCR) 20.3mOhm Max |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Operating Temperature -55°C ~ 125°C |
Part Status Active | Inductance Frequency - Test 100 kHz |
Type Molded | Mounting Type Surface Mount |
Material - Core | Package / Case Nonstandard |
Inductance | Size / Dimension 0.339" L x 0.323" W (8.60mm x 8.20mm) |
Tolerance ±20% | Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm) |