ABSTS5A2-22NM024M
DigiKey Part Number
535-ABSTS5A2-22NM024MTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-ABSTS5A2-22NM024MCT-ND - Cut Tape (CT)
535-ABSTS5A2-22NM024MDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ABSTS5A2-22NM024M
Description
FILTER SAW 1.223GHZ 5-SMD
Manufacturer Standard Lead Time
16 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
1.223GHz Frequency GPS RF SAW Filter (Surface Acoustic Wave) 1.8dB 52MHz Bandwidth 5-SMD, No Lead
Category
Insertion Loss
1.8dB
Manufacturer
Abracon LLC
Applications
GPS
Part Status
Active
Package / Case
5-SMD, No Lead
Frequency - Center
1.223GHz
Height (Max)
0.020" (0.50mm)
Bandwidth
52MHz
Size / Dimension
0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm)